CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 3
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
17.09.2005 | 20:59 | kategorie: Filmy | Hannes | trvalý odkaz

Dnešní parádní filmy na HBO

Dneska jsem si konečně našel trochu času a podíval se na program HBO. Během týdne jaksi nemám čas na televizi koukat, a tak jsem nemohl dvou nových kanálů pořádně využít. Až dneska jsem se k televizi dostal. Shlídnul jsem rovnou tři kvalitní filmy. Všechny tři jsem sice již viděl, ale rád jsem si je znovu připomněl a navíc porovnal anglický originál s českým dabingem. Bohužel musím konstatovat, že originální znění je téměř vždy lepší, i když kvalita českého dabingu na HBO taky není vůbec špatná.


Mezi námy děvčaty - poměrně povedená a vtipná komedie, kdy se převtělí dospívající dcera se svojí matkou, kterou nemá zrovna dvakrát ráda. V hlavní roli zahrála moje oblíbená herečka Lindsay Lohan, vycházející americká hvězda. Celkově film obsahuje spoustu vtipných momentů a na americkou komedii se mimořádně povedl.


Král Artuš - rok starý velkofilm podle skutečné legendy o královi Artušovi a jeho rytířích. V jedné z hlavních rolích Keyra Knightley jako krásná Guinevra, spousta parádních bitev, nádherná příroda, dojemný příběh. Film na druhou stranu obsahuje i několik chyb a slabších okamžiků, celkově se ale také jedná o solidní dílo.


Loupež po italsku - před několika minutami skončil jeden z mých oblíbených filmů, Italian Job. Banda mladých "přátel" není zrovna příkladem tradiční skupinky zlodějů. Specializují se na trezory a to vždy originálním způsobem. Rychlý začátek v Benátkách a následné pokračování v USA, snaha získat zpátky zlaté cihly ukradené bývalým společníkem. Parádní hudba, sympatičtí herci (a herečka :)), narážky na Napstera, originální nápady a koneckonců i dějové zvraty utváří výborný mix akčního filmu s prvky komedie i dobrodružství.


Jak je vidět, na HBO se dají shlédnout opravdu slušné filmy. Právě teď se rozjíždí také zajímavý snímek Frida, který dokonce získal Oscara. Je sice pravda, že jeden film na stanici "točí" dokola třeba sedmkrát, i tak si ale téměř každý vybere a nebude zklamaný. Za ty tři stovky měsíčně bych si to ale asi rozmyslel, protože jak jsem psal na začátku, moc času na sledování mi jinak nezbývá... 


Komentáře

buBba - 17.09.05 - 22:18

lukysy - 17.09.05 - 23:10
Mno viděl jsem šecky tři filmy a byly fajn... :o)

Nini - 18.09.05 - 11:26
No já bych se nemoh dívat na filmy, co jsem už viděl, teda. To by mě fakt nebavilo, vždyť vím, jak to dopadne.

Dyler - email - 18.09.05 - 13:47
re buBba: To jo :) Slusne airbagy.

redsnake - 20.09.05 - 12:57
Král Artuš se jim moc nepovedl, aspoň mě se teda nelíbil a Keira Knightley tam nic nepředvedla, co si pamatuju vždycky akorát udělala nějakou pózu.Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

Higher Traffic Plugin :)
Dnešní parádní filmy na HBO download
Dnešní parádní filmy na HBO torrent
Dnešní parádní filmy na HBO rapidshare
Dnešní parádní filmy na HBO ke stažení
Dnešní parádní filmy na HBO titulky

:: Zpět
eXTReMe Tracker