CZHANNES.COM: Úspěšný Blog | Hannes web | Creta web | Game blog
online čtenářů: 4
celkem článků: 2282
celkem komentářů: 11853
[?] nových článků: 0
 Weblog o počítačových hrách, internetu, software, hardware a dalších zajímavostech [by Hannes] admin
20.04.2004 | 17:29 | kategorie: Offtopic | Hannes | trvalý odkaz

On-line rozhovor s Dajdou !

Na Idnes.cz právě probíhá neuvěřitelný rozhovor (další info, shrnutí rozhovoru) české antistar Anny Gleisnerové - Dajdou s návštěvníky. Vypadá to, že jí sebevědomí zrovna nechybí a také některé otázky jsou opravdu peprné. Tohle nesmíte zmeškat !


Například na otázku "Které je Vaše oblíbené jídlo k pivu?" odpověděla "Žádné pivo nepiju,to vyloženě nesnáším,je to strašně hořký,nesnesla bych ho.FUJ!A už mi ho nepřipomínejte!"


Další "Jak relaxujete? Jste spíše workoholik nebo lenoch?" odpověď Jsem jednoznačně workoholik.Nikdy nerelaxuju,jenom v noci,když spím,jinak jsem nesutále přes den v akci.


Otázka "Fyzicky atraktivní zrovna moc nejste (nic ve zlém, je to subjektivní dojem), velmi dobře natož špičkově zpívat rozhodně neumíte, přesto se cítíte nedoceněná???" odpověď "To je náš názor,že nejsem fyzicky atraktivní,já se svojí sebedůvěrou si myslím,že samozřejmě jsem atraktivní.No v tý televizi člověk vypadá trošku jinak a hůř,než ve skutečnosti!!Podle mýho mínění zpívat umím!!"


A jedna bonusovka na závěr: "Cau Aničko, šíleně se mi líbíš, mnohem víc než Miss. Nechceš se příští rok přihlásit na Miss? Más na to, holka!" - odpověď " Jsem asi tak stejně hezká jako je ta nová MISS letošní,určitě ale hezčí nejsem.jenomže to bych nesměla měřit jen 170 cm a vážit 62 kilo,to bych musela bejt ještě hubenější,tam vybírají samý hubený a vysoký holky a to já nejsem."


Před chvilkou naskočila otázka od G.Osvaldové (nevím jestli si někdo nedělá srandu, ale je to rozhodně zajímavý) :  "Ale vy jste slíbila, že nám budete zpívat a místo toho jste nám odrecitovala kus anglické konverzace s příšernou výslovností." Dajdou ji však nemilosrdně stírá:  "Kdyby jste tu písničku znala,tak by jste věděla,že to není žádná anglická konverzace,ale že je to maximálně text písničky od DIDO,Myslíte si vážně,že DIDO recituje věty z anglický konverzace?O tom já pochybuji,to asi těžko a co se týká mojí výslovnosti,tak tu bych měla už dávno ovládat a ovládám jí a ke všemu nejsem z Londýna ani z New Yorku,ale jsem z Mladé Boleslavi a nejsem žádná rodilá mluvčí angličtiny,Vy jste moc přísná.A v některých oblastech Anglie se spisovně nemluví a vyslovují to tam přesně tak,jak jsem to vyslovovala já"


Komentáře

Snailman - 22.04.04 - 10:37
Myslim ze termin "sebevedomi" poznava nove hranice. 8-)

Hannes - 22.04.04 - 17:11
ta holka je naprosto neuveritelna, na jednu stranu je to pekny, ale z druhyho pohledu si asi bude tezko razit cestu zivotem...

kazdopadne si veri a to hodne :-)

werro - 07.06.04 - 22:30
kdybych měla aspoň čtvrtku jejího sebevědomí o tom jak vypadám tak si koupím bikiny :-)

hotdog - 10.06.04 - 11:59
DIDO je prostě kus - kus trubky. Zdravý sebevědomí je fajn, ale tohle hraničí - buď s extrémním stylem humoru nebo totálním odmítnutím běžných hodnot (nebo úplnou blbostí?) Světe div se - nový Nietzsche se zrodil!

matrix - email - 13.06.04 - 21:19
mě se stejně víc líbí sem kočka jsem kus :)

Hannes - 13.06.04 - 22:56
matrix: jj, ta modra krasavice by mohla Dajdou smele konkurovat... uz se docela tesim na 20.cervna kdy ma dajdou na tom zaverecnym koncertu vystoupit :)Přidat komentář

bezpečnostní kód: opak dne =

jméno

komentář

zalamování řádků

 

:: Zpět
eXTReMe Tracker